Адвокатска кантора в Румъния

Адвокатска кантора в Румъния

Адвокатската кантора на bnt в Румъния предлага на местни и международни клиенти правни консултации по всички въпроси на правото, свързано с бизнеса.

Основната адвокатска кантора на bnt attorneys in CEE в Румъния се намира в центъра на Букурещ близо до прочутия площад Романа, където са разположени повечето от посолствата и дипломатическите мисии в страната.

bnt attorneys in CEE има още една кантора в Румъния, а именно в град Тимишоара, която координира дейности в западната част на страната. Офисът в Тимишоара е разположен в една от най-характерните сгради в самото сърце на историческия градски център.

В Румъния международен екип от почти 30 адвокати, данъчни консултанти и други експерти консултира нашите клиенти. Канторите в Румъния се ръководят от съдружниците Овидиу Валеану, Влад Чиржан и Раду Жилеску.

bnt Gilescu Valeanu & Partners
Bucharest Office
69, Dacia Boulevard, 1st district, RO-030167 Bucharest
Phone +40 21 311 1213
Fax +40 21 214 2470
info.ro@bnt.eu


bnt Gilescu Valeanu & Partners
Timisoara office
1, Ionel I.C. Brătianu Square, Brătianu Real Estate, ground floor, RO-300056 Timisoara
Phone +40 356 007 033
Fax +40 356 007 034
info.ro@bnt.eu

Partner Romania

  • Профилна снимка

    Ovidiu Valeanu

    Avocat, MBA

    Partner

    T +40213111213
    ovidiu.valeanu@bnt.eu
    Румъния

    Език: английски, румънски
    Компетентност: КОРПОРАТИВНО ПРАВО, СЛИВАНИЯ И ПРИДОБИВАНИЯ, НЕДВИЖИМИ ИМОТИ, ТРУДОВО ПРАВО
  • Профилна снимка

    Radu Gilescu

    Avocat

    Partner

    T +40213111213
    radu.gilescu@bnt.eu
    Румъния

    Език: английски, немски, румънски
    Компетентност: НЕДВИЖИМИ ИМОТИ
  • Профилна снимка

    Iuliana Dinu

    Avocat

    Partner

    T +40213111213
    iuliana.dinu@bnt.eu
    Румъния

    Език: английски, румънски
    Компетентност: НЕДВИЖИМИ ИМОТИ, ТРУДОВО ПРАВО
  • Профилна снимка

    Vlad Cirjan

    Avocat

    Partner

    T +40213111213
    vlad.cirjan@bnt.eu
    Румъния

    Език: английски, френски, румънски
    Компетентност: НЕДВИЖИМИ ИМОТИ, Разрешаване на спорове
  • Профилна снимка

    Adela Raluca Fara

    Avocat

    Partner

    T +40356007033
    adela.fara@bnt.eu
    Румъния

    Език: английски, френски, румънски
    Компетентност: КОРПОРАТИВНО ПРАВО, СЛИВАНИЯ И ПРИДОБИВАНИЯ, НЕДВИЖИМИ ИМОТИ, ТРУДОВО ПРАВО

Associates Romania

  • Профилна снимка

    Andrei Calin Dragan

    Junior Associate

    T +40213111213
    andrei.dragan@bnt.eu
    Румъния

    Език: английски, френски, немски, румънски
    Компетентност: НЕДВИЖИМИ ИМОТИ
  • Профилна снимка

    Catalin Simionescu

    Avocat

    Senior Associate

    T +40213111213
    catalin.simionescu@bnt.eu
    Румъния

    Език: английски, румънски
    Компетентност: КОРПОРАТИВНО ПРАВО, СЛИВАНИЯ И ПРИДОБИВАНИЯ
  • Профилна снимка

    Andrei Balan

    Avocat

    Associate

    T +40356007033
    andrei.balan@bnt.eu
    Румъния

    Език: английски, румънски
    Компетентност: Разрешаване на спорове, ТРУДОВО ПРАВО
  • Профилна снимка

    Alina Ramona Valeanu

    Avocat

    Senior Associate

    T +40213111213
    alina.valeanu@bnt.eu
    Румъния

    Език: английски, италиански, румънски
    Компетентност: КОРПОРАТИВНО ПРАВО, СЛИВАНИЯ И ПРИДОБИВАНИЯ, НЕСЪСТОЯТЕЛНОСТ И ОЗДРАВЯВАНЕ, Разрешаване на спорове, ТРУДОВО ПРАВО
  • Профилна снимка

    Adrian Costin Fenesan

    Avocat

    Senior Associate

    T +40213111213
    adrian.fenesan@bnt.eu
    Румъния

    Език: английски, немски, румънски
    Компетентност: КОРПОРАТИВНО ПРАВО, СЛИВАНИЯ И ПРИДОБИВАНИЯ
  • Профилна снимка

    Miruna Dacu-Furdui

    Avocat

    Senior Associate

    T +40 35 6007033
    miruna.dacu-furdui@bnt.eu
    Румъния

    Език: английски, немски, румънски
    Компетентност: НЕСЪСТОЯТЕЛНОСТ И ОЗДРАВЯВАНЕ, НЕДВИЖИМИ ИМОТИ, Разрешаване на спорове
  • Профилна снимка

    Tiberia Karina Hompot

    Avocat

    Junior Associate

    T +40213111213
    tiberia.hompot@bnt.eu
    Румъния

    Език: английски, френски, румънски
    Компетентност: КОРПОРАТИВНО ПРАВО, СЛИВАНИЯ И ПРИДОБИВАНИЯ, Разрешаване на спорове, БИОТЕХНОЛОГИИ И ФАРМАЦЕВТИКА
  • Профилна снимка

    Andrei Mircea Zamfirescu

    Avocat

    Senior Associate

    T +40213111213
    andrei.zamfirescu@bnt.eu
    Румъния

    Език: английски, румънски
    Компетентност: НЕСЪСТОЯТЕЛНОСТ И ОЗДРАВЯВАНЕ, Разрешаване на спорове, БИОТЕХНОЛОГИИ И ФАРМАЦЕВТИКА
  • Профилна снимка

    Vlad Ștefan Gorici

    Avocat

    Junior Associate

    T +40356007033
    vlad.gorici@bnt.eu
    Румъния

    Език: английски, немски, румънски
    Компетентност: КОРПОРАТИВНО ПРАВО, СЛИВАНИЯ И ПРИДОБИВАНИЯ, Разрешаване на спорове, БИОТЕХНОЛОГИИ И ФАРМАЦЕВТИКА
  • Профилна снимка

    Petunia Spria Enciu

    Avocat

    Junior Associate

    T +40213111213
    petunia.enciu@bnt.eu
    Румъния

    Език: английски, немски, румънски
    Компетентност: КОРПОРАТИВНО ПРАВО, СЛИВАНИЯ И ПРИДОБИВАНИЯ, НЕСЪСТОЯТЕЛНОСТ И ОЗДРАВЯВАНЕ, ТРУДОВО ПРАВО, БИОТЕХНОЛОГИИ И ФАРМАЦЕВТИКА