bnt attorneys for CEE close.straight.forward

Odpolední recepční/Asistentka/Asistent

Advokátní kancelář bnt attorneys-at-law s.r.o., která je mezinárodní advokátní kanceláří a která se zaměřuje zejména na oblast obchodního práva, finančního práva a práva nemovitostí, hledá:

ODPOLEDNÍ RECEPČNÍ / ASISTENTKU / ASISTENTA

Náplň práce:

  • telefonická komunikace s klienty kanceláře
  • přijímání návštěv, obsluha hostů
  • administrativní podpora týmu právníků a jiných členů kanceláře
  • příprava a formátování smluv, prezentačních materiálů apod.

Požadujeme:

  • ochotu pracovat v pracovní dny na plný nebo zkrácený úvazek do 19:00 hod.
  • dobrou znalost anglického jazyka, popř. německého jazyka
  • alespoň SŠ vzdělání
  • uživatelskou znalost PC (MS Office, Outlook, Internet, etc.)
  • flexibilitu, pečlivost a schopnost týmové i samostatné práce
  • vhodné také pro studenty

Nabízíme:

  • pracovní příležitost v rozvíjející se mezinárodní kanceláři
  • zajímavou a samostatnou práci v mladém kolektivu
  • možnost profesního růstu
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • práci na plný nebo zkrácený úvazek

Preferujeme uchazeče se zájmem o dlouhodobější spolupráci (min. roční). Nástup dle dohody.

V případě Vašeho zájmu, prosím, zašlete strukturovaný životopis na níže uvedenou adresu či e-mail.

bnt attorneys-at-law, s.r.o.
Mgr. Andrea Valášková
Slovanský dům (budova B/C)
Na příkopě 859/22
110 00 Praha 1