bnt attorneys for CEE close.straight.forward

Asistentka/Asistent/Recepční

Advokátní kancelář bnt attorneys-at-law s.r.o., která je mezinárodní advokátní kanceláří a která se zaměřuje zejména na oblast obchodního práva, finančního práva a práva nemovitostí, hledá:

ASISTENTKU / ASISTENTA / RECEPČNÍ

Náplň práce:

  • proaktivní administrativní podpora týmu právníků
  • příprava prezentačních materiálů, formátování smluv, úprava dokumentů atd.
  • obsluha recepce v odpoledních hodinách
  • vedení spisové agendy
  • komunikace s úřady
  • vyřizování korespondence
  • organizační zajištění chodu kanceláře
  • organizace schůzek

Požadujeme:

  • ochotu pracovat v pracovní dny na plný nebo zkrácený úvazek do 18:00
  • min. SŠ vzdělání
  • praxi na obdobné pozici výhodou
  • dobrou znalost anglického a/nebo německého jazyka (základní telefonická komunikace, běžná korespondence apod.)
  • velmi dobrou znalost práce na PC (MS Office - Word, Excel, PowerPoint)
  • schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • diskrétnost a loajalitu odpovídající práci v AK
  • pečlivost, zodpovědnost a smysl pro pořádek
  • příjemné vystupování
  • časovou flexibilitu
  • ochotu učit se novým věcem

Nabízíme:

  • zajímavou práci v mezinárodní advokátní kanceláři
  • odpovídající finanční ohodnocení

Nástup:

  • dle dohody
  • co nejdříve
V případě Vašeho zájmu, prosím, zašlete strukturovaný životopis na níže uvedenou adresu či e-mail.

bnt attorneys-at-law, s.r.o.
Mgr. Andrea Valášková
Slovanský dům (budova B/C)
Na příkopě 859/22
110 00 Praha 1